Op. Dr. İbrahim KARATAŞ

Uzmanlık Alanı : Genel Cerrahi

Op. Dr. İbrahim Karataş 1994 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Tıp fakültesi eğitimi sırasında Düsseldorf Üniversitesi Tıp Fakültesinde staj yapmış,  sağlık alanında uluslararası birçok gelişmeyi  takip etme fırsatı bulmuştur. 1995 yılında turizm doktorluğu eğitimi almıştır.

1997-2001 yılları arasında SSK Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi (İleri Laparaskopi) alanınında uzmanlığını yapmıştır. 2001 yılında Türkiye Taekwando Federasyonu Sağlık Kurulu üyeliği yapmıştır. 2002 yılında hemoroid ve varis tedavisinde infrared fotokoagülasyon ve scleroterapi uygulaması eğitimi almış ve bu tarihten itibaren birçok işlem gerçekleştirmiştir. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve SSK Ankara Eğitim Hastanesi’nde enteral parenteral beslenme ünitesinde eğitim almıştır bu sayede hastalarının sadece cerrahi işlemlerini değil klinik beslenmesini de yakından takip etmiştir.

KEPAN (Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon) , ESPEN (European Society for Clinical Nutrition and Metabolism) gibi kuruluşlara üyeliği bulunmaktadır.Manisa Meme Cerrahi Derneği kurucu üyesidir. 2003 yılında Ege Üniversitesi Genel Cerrahi  İleri Laparaskopi ve laparaskopik Nissen Fundublikasyonu eğitim seminerine katılmıştır. Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde düzenlenen Metabolik  Cerrahi workshop eğitim seminerine katılmıştır.

Türkiye Cerrahi Derneği üyesidir.Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesinde , Fransa’dan Dr. Philippe Topart katılımıyla gerçekleşen Metabolik Cerrahi workshop eğitim seminerine katılmıştır. Günümüzde 25 yılı aşkın tecrübesiyle İstanbul Şişli’de bulunan muayenehanesinde obezite ve metabolik cerrahi hastalarını ağırlayıp anlaşmalı olduğu hastanelerde işlemlerini gerçekleştirmektedir.

EĞİTİMLER

Kongre ve Katılım Sertifikaları

Bize Ulaşın!

Randevu Alın!

Yeni hayatınıza ilk adımı atın, bugün randebu alın!

Konuşmayı Başlat
Bize Ulaşın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?